Ana Sayfa / Teknoloji / 3D Yazıcılar / 3D Simo Mini Kalem ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

3D Simo Mini Kalem ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

3DSimo Mini çok amaçlı baskı kalemi hayallerinizi gerçekleştirmeye yardımcı oluyor. 3D Simo Mini Kalem, üç boyutlu çizme, kesme, yakma, lehimleme işlerimlerini bir arada yapma özelliğine sahip üç boyutlu bir kalemdir.

3D Simo Mini Kalem’ i diğer 3d kalemlerden farklı kılan şey nedir ?

Sadece  daha küçük ve zekice değil, aynı zamanda değiştirilebilir uzantılar sayesinde kullanıcının daha fazla özellik kullanmasına da izin verir. Aşağıdaki tüm avantajlara bakın.

3D Çizim

Yaratıcı olun. Mücevher, figür, aksesuar, dekorasyon, sanat eseri ve çok daha fazlasını yaratabilirsiniz. Hatta herhangi bir plastik nesneyi tamir edebilirsiniz.  Klasik 3D yazıcı teknolojisinde olduğu gibi, ergimiş plastik kalıptan ekstrüzyona tabi tutulur ve hızla soğur. Bu nedenle, havada katı yapılar çizmek mümkündür. Ayarlanabilir sıcaklık ve hız  sayesinde sınırsız malzeme çeşidi kullanabilirsiniz.

3D Simo Mini
3D Simo Mini ile 3D Çizim Çalışmaları

 

Yakma

Beğenilen bir sanatçı olun.  Yaratıcılığınızı ifade edin ve  değiştirmeye başlayın. Ahşap bir kesme tahtası, kaşık veya rulo süslemek ister misiniz? Sorun değil! Eski bir kemeri, çifti ya da ceketi kişisel dokunuşunuz ile benzersiz bir moda parçasına dönüştürebilirsiniz. Hatta isterseniz online bir mağaza açıp bu özel tasarım aksesuarları satarak kazançta elde edebilirsiniz.

3D Simo Mini Yakma
3D Simo Mini ile Ahşap yakma ile ilgili çalışmalar

 

Lehimleme

İçindeki mühendisi dışarı çıkartın. Artık pahalı bir ayarlanabilir lehimleme istasyonu satın almanız gerekmiyor. 3D Simo Mini Kalem ile bu işleve sahiptir. Ucu 10 saniyeden kısa bir sürede bir güvenli bir şeklide 490 ° C’ye kadar ısınıyor. Şimdi, kendiniz yırtık bir USB kablosunu , hasarlı kulaklıklarınızı onarabilirveya kendi elektrikli cihazlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

3D Simo Mini ile Lehim Yapma
3D Simo Mini ile Lehim Yapma

 

Kesme

Köpük malzemeleie keserek istediğiniz her şeyi şekillendirin.  Öncelikle tasarımcılar, modelciler ve mimarlar için tasarlanmış olan bu özelliklik ile artık fonksiyonel RC modelleri (uçak, tekne, araba), bina, sanat objesi ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

3D Simo Mini ile Köpük Kesme
3D Simo Mini ile Köpük Kesme

 

Mobil Uygulamaları

3D Simo Mini Kalem mobil uygulaması sıcaklık ve hızı kontrol etmenizi sağlar, böylece farklı ve bazen tamamen yeni malzemelerle çalışabilirsiniz. ÜCRETSİZ Android, Windows ve iOS uygulaması Bluetooth’unuza cihazınıza bağlanır. 3D Simo uygulaması sıcaklık, hız ve farklı malzeme profillerini hassas bir şekilde ayarlamanızı sağlar. Uygulama size ayrıca öğretim videoları, şablonlar ve normal yazılım güncellemeleri sağlayacaktır.

 

Kaynak

Mutlaka İncele

Endüstrinin tarihsel gelişimi

Endüstri 4.0 ve Endüstrinin Gelişim Evreleri

Siemens İcra Kurulu Üyesi Ali Rıza Ersoy’un Anlatımıyla Endüstri’nin Tarihsel Gelişimi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir